Üye Ol  Yardım  


Cobra ODE Hakkında Herşey

10-08-2013, 17:49
Kadir Çevrimdışı
Site Kurucusu
******
AdminYorum Sayısı: 1,060
Üyelik Tarihi: 16-02-2012
Rep Puanı: 24
Yorum: #1
Cobra ODE Hakkında Herşey
Cobra ODE, PS3 için üretilmiş olan bir kopya oyun oynama aparatıdır. Merak edenler için biraz daha derinlemesine bilgi paylaşmak gerekirse aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

cobra-ode-screen-1-jpg.4057

Cobra ODE, PS3'ün içi açılarak takılan bir aygıttır. Genel olarak bütün modellerde BLU-RAY Rom üzerine iliştirilen bir hardware chiptir. Blu-Ray Rom ile makine arasında kalacak olan bir parçadır. Takması hiç de zannedildiği kadar zor değildir. Ancak bazı modellerde biraz zorlayıcı olabilir. Super slim modellerde takma işlemi biraz karmaşık gelebilir. Karmaşık gelmesinin sebebi lehim gerektiriyor olmasıdır. Sökülmesi gereken bir kaç küçük parça olmasıdır. Bu parçalar lehim makinesi yardımıyla alınabilmektedir. Kimisi için zorlayıcı olabilir ancak daha önce havya kullanma geçmişi olanlar için çok fazla zorlayıcı olmayacak bir uygulamadır.
(Bu konu en son: 26-09-2014 Tarihinde, Saat: 02:01 düzenlenmiştir. Düzenleyen: glamours.)
Bu Mesaj için Rep Ver
Alıntı ile Cevapla Alıntı Yap

+ Yeni Konu Aç   + CevaplaAnahtar Kelimeler

Cobra ODE Hakkında Herşey indir, Cobra ODE Hakkında Herşey Videosu, Cobra ODE Hakkında Herşey, Cobra ODE Hakkında Herşey Bedava indir, Cobra ODE Hakkında Herşey Yükle, Cobra ODE Hakkında Herşey Hakkında, Cobra ODE Hakkında Herşey nedir, Cobra ODE Hakkında Herşey Free indir, Cobra ODE Hakkında Herşey oyunu, Cobra ODE Hakkında Herşey download


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


PS4 702 Kırma PlayStation 3 Kırdırma Xbox 360 JTAG Xbox JTAG Nedir? Xbox 360 JTAG Oyun Yükleme

İletişim | Myrose Elektronik | Yukarı Git | |