Üye Ol  Yardım  


Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar...

19-02-2012, 18:10
Kadir Çevrimdışı
Site Kurucusu
******
AdminYorum Sayısı: 1,060
Üyelik Tarihi: 16-02-2012
Rep Puanı: 24
Yorum: #1
Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar...
Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar.

Yeni yılın merakla beklenilen oyunlarından bir tanesi olan Resident Evil 6 ile ilgili detaylar açıklanmaya başlandı. Oyun nerede ve hangi zamanda geçiyor, karakterler profilleri ve birçok soru ile ilgili gün yüzüne çıkan detaylar, heyecanlı bekleyişin süreceği sinyalini veriyor.
Oyun nerede geçiyor?

Chris Redfield’ın oyun sırasında Çin’e gideceği daha önce duyurulmuştu, şimdi ise Çin’de kullanılacak ana bölgenin Lanshiang ismindeki kurgusal liman kenti olduğunu açıklıyoruz.

RE6 hangi zamanda geçiyor?

Oyunun geçtiği zamanla ilgili kafa karışıklığı mevcuttu; Resident Evil 6 2013 yılında geçiyor.

Karakter profilleri neler?

Leon S. Kennedy: Leon, Raccoon City olayının ardından bizzat daha sonra Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olan Adam Benford tarafından ABD hükümet ajanı olarak atanmıştı. Raccoon City kabusundan sonra Leon hayatını biyoterörizmi ortadan kaldırmaya adamıştı.

Helena Harper: Helena da aynı Leon gibi bir hükümet ajanıydı, ama Başkanın kişisel korumalarından biri olarak görev yapmak üzere Gizli Servis’e transfer olmak üzereydi. Helena duyuru fragmanında Leon’a olaydan kendisinin sorumlu olduğunu itiraf etmişti.

Chris Redfield: Biyoterörizm ile savaşına BSAA lideri olarak devam eden eski S.T.A.R.S üyesi Chris, RE6′da konu alınan olaylardan altı ay önce kişisel bir travma geçirmişti. Buna rağmen büyük bir biyoterörist saldırısını ortaya çıkarmak üzere Çin’e giderek BSAA’daki meslektaşlarına katıldı.

Gizemli üçüncü ana karakter: Hala daha bu karakterin gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz, ama kendisinin şu anda Doğu Avrupa’da yoğun biçimde B.O.W. kullanımının rapor edildiği kanlı bir savaşta paralı asker olarak görev yaptığını biliyoruz. Bir gün kendisine dünyayı kurtaracak adam olduğu söylenmişti. Bunun anlamını pek idrak edemese de, bundan ne kadar para kaldıracağını düşünmeye başlamıştı.

Ingrid Hunnigan: Bir Saha Operasyonları Destek (FOS) üyesi olan Ingrid uzun zamandır Leon ile birlikte çalışmakta ve aralarında karşılıklı bir güven bulunmaktadır.

Adam Benford: Amerika Birleşik Devletleri Başkanı ve Raccoon City olayından sonra Leon’u işe alan kişi.

Düşmanlarınız kimler?

Zombiler: Evet zombiler geri döndü ve artık önceki oyunlardakilerden farklı olarak koşabiliyor, üzerinize zıplayabiliyor ve hatta silah kullanabiliyorlar.

J’avo: Kendisine BSAA tarafından Sırpça ”şeytan” anlamına gelen bu isim verilen J’avo, Resident Evil 6′dan 6 ay önce Doğu Avrupa’daki savaş bölgesinde ortaya çıkmıştır. J’avo halen belli başlı insan özelliklerini taşımaktadır – konuşmaları anlayabilmekte, grup olarak çalışabilmekte ve silah kullanabilmektedir ? ama aynı zamanda inanılmaz derecede saldırgandır ve yaptıklarının çoğu saf içgüdüden kaynaklanmaktadır.

J’avo zarar gördüğünde kendini yenileyebilme yeteneğine sahiptir. Ama çok yoğun zarar görürse etkilenen vücut parçası mutasyona uğramaktadır, yani oyuncular bu beklenmedik değişimlere karşı stratejilerini gözden geçirip uyum sağlamak zorunda olacaktır.

Yeni kontrol sistemi nasıl çalışıyor?

Resident Evil 6 oyuncuların geliştirilmiş yakın saldırılara ek olarak hareket ederken ateş edebilecekleri, kayabilecekleri, istedikleri yönde yuvarlanabilecekleri ve siper alabilecekleri yenilenmiş bir kontrol sistemi içeriyor.[/font]

[/color]
Bu Mesaj için Rep Ver
Alıntı ile Cevapla Alıntı Yap

+ Yeni Konu Aç   + CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PES 2013 için Yeni Video Kadir 0 2,716 01-06-2012 11:16
Son Yorum: Kadir
  playstation 4, ps4 ile ilgili yeni güncel haberler çıkış tarihi Kadir 0 3,216 16-03-2012 13:43
Son Yorum: Kadir
  Max Payne 3′ ten Yeni Bir Video... Kadir 0 2,596 19-02-2012 17:58
Son Yorum: Kadir

Anahtar Kelimeler

Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... indir, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... Videosu, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar..., Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... Bedava indir, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... Yükle, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... Hakkında, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... nedir, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... Free indir, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... oyunu, Resident Evil 6′dan Yeni Detaylar... download


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


PS4 702 Kırma PlayStation 3 Kırdırma Xbox 360 JTAG Xbox JTAG Nedir? Xbox 360 JTAG Oyun Yükleme

İletişim | Myrose Elektronik | Yukarı Git | |