Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - Baskı Önizleme

+- (http://myroseelektronik.com)
+-- Forum: XBOX 360, XBOX ONE (/forum-xbox-360-xbox-one)
+--- Forum: Xbox 360 Jtag(Çipli) Kullanıcılar Bölümü (/forum-xbox-360-jtag-cipli-kullanicilar-bolumu)
+--- Konu Başlığı: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak (/konu-xbox-360-jtag-rgh-online-oyun-oynamak.html)

1 2

RE: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - burak3684 - 15-03-2014 22:38

(12-03-2014 16:42)Kadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-03-2014 22:32)burak3684 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ya biri yardım etsin denilen siteye üye oldum kullanıcı adı ve şifreyi x boxa giriyorum kabul edildi diyor geri deyip cıkıyorum tekrar baktığımda tekrar çıkmış oluyor sorun nedir gta 5 i online nasıl oynarım

Jtag li cihazda gta5 online oynayamazsın.

http://link.jqe360.com/ bu linkten online oynanabilen oyunlara bakabilirsin...

abi verdiğin listede halo 4 var ama sistem link onda da cıkmıyor portlarada bağlıyım oyun içi güncellemelri yapabiliyorum ama sistem link cıkmıyor kapalı gorunuyor meni tusuna basınca cıkan ekranda

RE: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - Kadir - 16-03-2014 14:20

kardeşim ozaman halo 4 ün server larında sorun vardır arada ir kontrol et düzelir...

RE: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - burak3684 - 16-03-2014 22:22

(16-03-2014 14:20)Kadir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  kardeşim ozaman halo 4 ün server larında sorun vardır arada ir kontrol et düzelir...

abi şimdi cod ghost ta deniyorum system link butonu orta tusa bastığımızda cıkan hiçbir sekilde aktif değil hiç bir oyunda aktif olmuyor eskiden siyah sekilde tıklanabilir durumdaydı simdi beyaz tıklanmıyor. makişna ustunden aktıf etmem gereken bir yermı var.

RE: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - Kadir - 21-03-2014 11:19

FSD ni güncellemen gerek ozaman daslaunch la beraber...

RE: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - ibo1973 - 14-12-2014 11:47

kadir bey tekrar merhaba 1-2 hafta önce jtag yaptırmıştım sizde hatırlarsınız sanırım jtagla ilgili bir sıkıntım yok elinize sağlık ancak 3-5 saat uğraşmama rağmen ve yaptığım ayarları 2-3 defa kontrol etmeme rağmen online oyun oynıyamıyorum daha doğrusu system link açılmıyor bunun tam ve kesin çalışan bir anlatımı yokmudur yada nerde hata yapıyorum daha doğrusu ben hata yaptığımı sanmıyorum anlatımlar eksik yada hatalı gibi geliyor bana o yüzden birde size soruyorum çalıştığı kesin bir anlatım güncel bir anlatım lazım bana.

yaptıklarım
jqe360.com da hesap açtım ve bunu xboxsa girdim
f3pluginde 3073 ve 3075 portları girdim modemden ilgili portları açtım test ettim pas dedi test ekranında herhangi bir fail yada hata vermedi
dash launch v3.13 çıkmış güncelledim ve internette bir video var ona bakıp online ayar yaptım network kısmında
pingpatch = enabled
signotice = disabled
live block = enabled
livestrong = disabled şeklinde diğerleride default ayarlarında

call of duty black ops 2 yükledim titleri update ettim en son title neyse seçtim oyunu açtım system link gelmedi ne yaptıysamda gelmedi

bu portlar farklı yerlerde videolarda farklı numaralar var port numarası olarak hangisi güncel çalışıyor ben bir kaçını denedim bi şey değişmedi hep aynı sonuç neticede online oyun oynama ile ilgili güncel çalışan düzgün bir anlatım lazım online oyun kısmı çalışmıyor ne yaptıysamda çalışmadı .
bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

kadir bey tekrar merhaba 1-2 hafta önce jtag yaptırmıştım sizde hatırlarsınız sanırım jtagla ilgili bir sıkıntım yok elinize sağlık ancak 3-5 saat uğraşmama rağmen ve yaptığım ayarları 2-3 defa kontrol etmeme rağmen online oyun oynıyamıyorum daha doğrusu system link açılmıyor bunun tam ve kesin çalışan bir anlatımı yokmudur yada nerde hata yapıyorum daha doğrusu ben hata yaptığımı sanmıyorum anlatımlar eksik yada hatalı gibi geliyor bana o yüzden birde size soruyorum çalıştığı kesin bir anlatım güncel bir anlatım lazım bana.

yaptıklarım
jqe360.com da hesap açtım ve bunu xboxsa girdim
f3pluginde 3073 ve 3075 portları girdim modemden ilgili portları açtım test ettim pas dedi test ekranında herhangi bir fail yada hata vermedi
dash launch v3.13 çıkmış güncelledim ve internette bir video var ona bakıp online ayar yaptım network kısmında
pingpatch = enabled
signotice = disabled
live block = enabled
livestrong = disabled şeklinde diğerleride default ayarlarında

call of duty black ops 2 yükledim titleri update ettim en son title neyse seçtim oyunu açtım system link gelmedi ne yaptıysamda gelmedi

bu portlar farklı yerlerde videolarda farklı numaralar var port numarası olarak hangisi güncel çalışıyor ben bir kaçını denedim bi şey değişmedi hep aynı sonuç neticede online oyun oynama ile ilgili güncel çalışan düzgün bir anlatım lazım online oyun kısmı çalışmıyor ne yaptıysamda çalışmadı .
bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

RE: Xbox 360 Jtag & Rgh Online Oyun Oynamak - ZekikaganC - 11-04-2020 13:29

Beyler yardım 50 defa denedim site açılmıyor VPN ile falanmı girmek lazım