XBOX 360 JTAG - RGH - Çip Takma İşlemi - Baskı Önizleme

+- (http://myroseelektronik.com)
+-- Forum: XBOX 360, XBOX ONE (/forum-xbox-360-xbox-one)
+--- Forum: XBOX 360 Jtag | Çip Takma | Kırma | Kırdırma (/forum-xbox-360-jtag-cip-takma-kirma-kirdirma)
+--- Konu Başlığı: XBOX 360 JTAG - RGH - Çip Takma İşlemi (/konu-xbox-360-jtag-rgh-cip-takma-islemi.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

XBOX 360 JTAG - RGH - Çip Takma İşlemi - Kadir - 15-01-2013 12:40

Xbox 360 jtag, çip takma işlemini, Myrose Elektronik olarak %100 memnuniyet ve garantili şekilde sizlere sunuyoruz. Xbox kırdırma (xbox kırma - xbox çip taktırma) ayrıcalığını bizimle yaşayın...

07E16L.jpg

Artık tüm Xbox 360 4GB, 120GB, 250GB, 1TB slim, arcade, elite Xbox oyun konsolunuza çip takma - jtag yapma işlemi uygulanmaktadır.

lkOdgB.png

Xbox JTAG Nedir?

Xbox jtag işlemi oyun konsolunuzda kopya oyun oynamak için yapılan işlemdir.

Xbox 360 JTAG Nasıl Yapılır?

Oyun konsolu sever tüm xbox sahipleri yaptırabilir. Sınırsız oyun keyfi ve xbox kinect dünyası bu sayede aralanıyor. İşlem uzmanlık ve tecrübe gerektiriyor. Jtag işlemi yaptığını iddaa eden birçok konsol firması bulunuyor fakat yorumlara dikkat. İnce kasa, kalın kasa farketmeksizin tüm xbox 360 sahipleri jtag işlemi yaptırabilir.

Hangi modellere çip takma / jtag yapılabilir?

Tüm Xbox 360 s / slim, kalın kasa, arcade ve elit paketlerde jtag işlemi yapabiliyoruz, fakat üretim tarihi sadece fiyatı değiştiriyor.

Programsal versiyonu uygun tüm Xbox 360 modellerine kırma işlemi yapılabilir.

Çip taktırma / kırma / Jtag işlemi ile neler yapılabilir?

Jtag'lı Xbox'ınızda oyunları usb ya da dahili hdd üzerinden oynamanızı sağlar.

Xbox 360, Live, DLC paketleri direk hdd üzerinden çalıştırabilir*
Bir bilgisayar aracılığıyla ücretsiz multiplayer modundan yararlanabilir.
Yüzlerce ek uygulama çalıştırabilirsiniz mkvplayer, linux vb…

Çip’li Xbox ile live’a bağlanabilir miyim?

Çipli Xbox 360 live’a bağlanamaz, fakat kırma işlemi yaptıran dünya üzerindeki kullanıcılar kendi aralarında bazı oyunları online olarak oynayabilmektedir. Bu işlemin nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz buraya tıklayınız.

Xbox kırma / jtag‘ın zararı var mıdır?

Cihazınıza kesinlikle zararı yoktur. Yapılan işlem %100 garantili ve Myrose Elektronik uzmanlığıyla yapılmaktadır.

Xbox rgh / rgh 2 arcade Xbox açılış testi

Xbox 360 slim kasa kırma işlemi ardından açılış testi

Xbox 360 slim e modelinde çip takma işlemi ardından açılış denemesi

Yapılan işlemler sizlerin önünde yapılmaktadır. Piyasada makineyi bugün bırak yarın gel al gibi durumlar olmaktadır. Bu tip durumlarda makinenizin başına birşey gelebilme ihtimalini lütfen unutmayınız.

Kullandığımız çip dünya'nın en hızlı Xbox çip'idir. Cihazlarınız bu çip sayesinde 5 saniye ile 60 saniye arasında açılış yapacaktır. Yapılan işlem 2 yıl çip garantisiyle birlikte yapılmaktadır. Kırma işlemini yaptırdığınız takdirde 10 adet sizlerin seçeceği oyunu da hediye etmekteyiz.

Xbox Jtag / Rgh / Çip takma - kırma işlemi fiyatı sadece;

300 TL + 10 adet en yeni istediğiniz oyun da hediye!

Buyrun gelin çayımızı için, Xbox misafirimiz olun Gülümseme

Cvp: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - golden7070 - 15-01-2013 19:06

Benim JTagli makinem internete bağlanmıyor DNS hatası veriyor nasıl çözebilirim ? (Sizde yaptırdım JTag) Yazın başında aldım hiç online oynayamadım Xlink Kai den online oynamak için internete bağlamaya çalışıyorum ama bağlanmıyor hata veriyor nasıl çözülür ? (birde yeni 1-2 program ismi vermiştiniz onların yüklenme videosu veya sitede dosyaları var mı nasıl yapabilirim) (Beylikdüzünde oturuyorum mağazanız bana uzak kalıyor buralarda yapan bir yer var mı biliyor musunuz ? )

Cvp: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - elazığ - 19-01-2013 16:33

(15-01-2013 19:06)golden7070 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Benim JTagli makinem internete bağlanmıyor DNS hatası veriyor nasıl çözebilirim ? (Sizde yaptırdım JTag) Yazın başında aldım hiç online oynayamadım Xlink Kai den online oynamak için internete bağlamaya çalışıyorum ama bağlanmıyor hata veriyor nasıl çözülür ? (birde yeni 1-2 program ismi vermiştiniz onların yüklenme videosu veya sitede dosyaları var mı nasıl yapabilirim) (Beylikdüzünde oturuyorum mağazanız bana uzak kalıyor buralarda yapan bir yer var mı biliyor musunuz ? )

qardes bn yetkili değilim ama yaptırdığın yere yani myrose elektronik e görür bence

RE: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - rido111 - 24-01-2013 00:16

Merhaba,

Makinemin arkasındaki tarih 2009-09-30 ve daha önceden fw2.0 ile güncellettirmiştim. Fakat geçtiğimiz günlerde bir oyun cd si taktım ve dashboard un update edilmesi gerektiğini söyledi ve boş anıma geldi yanlışlıkla evet e bastım ve dashboardum güncellendi. Suanki dashboard vers. 2.0.16202 olarak görünüyor. Kendi yazdığım XGD3 formatındaki oyunları oynamak istiyorum. İleri vade çözüm için bu makineye RGH işlemi yapılabilir mi, bunun için hafta sonu size gelmeyi düşünüyorum. Cevap verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Cvp: RE: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - elazığ - 24-01-2013 13:57

(24-01-2013 00:16)rido111 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba,

Makinemin arkasındaki tarih 2009-09-30 ve daha önceden fw2.0 ile güncellettirmiştim. Fakat geçtiğimiz günlerde bir oyun cd si taktım ve dashboard un update edilmesi gerektiğini söyledi ve boş anıma geldi yanlışlıkla evet e bastım ve dashboardum güncellendi. Suanki dashboard vers. 2.0.16202 olarak görünüyor. Kendi yazdığım XGD3 formatındaki oyunları oynamak istiyorum. İleri vade çözüm için bu makineye RGH işlemi yapılabilir mi, bunun için hafta sonu size gelmeyi düşünüyorum. Cevap verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

kardes ilk telefon ac sonra ogren olup olmadini gidip de kendini yorma ilk telefon ac sonra git

Cvp: RE: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - Kadir - 24-01-2013 15:19

(24-01-2013 00:16)rido111 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba,

Teşekkürler.

Mrb Arcade ve Elite kasalarda şuan için 14719 üstü dashboard lara Jtag ( RGH ) işlemi yapılamamaktadır.20-25 güne kadar yapılacaktır...

iyi günler

Cvp: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - recordit - 31-01-2013 18:47

ücret ne kadardir acaba? bir önceki fiyattanmi 90TL olacak yoksa daha mi degisik olacak Gülümseme

RE: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - Kadir - 31-01-2013 23:09

Extra olarak posfix ve kristal kullanıldığı için 150 TL ye geliyor 2 yıl garanti 10 adet oyun yüklemesi yapıyoruz...

RE: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - rido111 - 06-02-2013 23:00

Kadir Bey merhaba,

Kalın kasalar için yeni chip geldi mi acaba?

RE: TR 'DE BİR İLK TÜM XBOX 360 ' LARA RGH ( JTAG ) İŞLEMİNİ 2 YIL GARANTİLİ BİZ YAPIYORU - Kadir - 07-02-2013 10:47

Yok malesef 15 - 20 güne kadar elimizde olucak