2013 Mezuniyet Elbiseleri - Baskı Önizleme

+- (http://myroseelektronik.com)
+-- Forum: Genel Kategori (/forum-genel-kategori)
+--- Forum: Teknoloji, Güncel Oyun ve Gündem Haberleri (/forum-teknoloji-guncel-oyun-ve-gundem-haberleri)
+--- Konu Başlığı: 2013 Mezuniyet Elbiseleri (/konu-2013-mezuniyet-elbiseleri.html)2013 Mezuniyet Elbiseleri - Kadir - 06-06-2013 09:43

grad-dress-for-shawna-big.jpg

2013 Mezuniyet töreninizde hangi elbiseyi alacağınıza hala karar veremediyseniz bu yazıyı inceleyebilirsiniz.

2013 yılı mezuniyetin yıldızı olmak istiyorsanız ağır işlemeli elbiseleri, drapeleri ve taşları bir kenara bırakın. "Ne kadar sade, o kadar iyi" sözünü benimseyen tasarımcılar, 2013 yazı için size bolca uçuşan elbiseler hazırladılar.

Gece elbiselerinde neon renklerin hakimiyeti giderek azaldı. Pastel tonlar abiyelerde krallıklarını ilan ederlerken, mint yeşili, uçuk gri, beyaz gibi duru renkler ön plana çıktılar. Açık renklerdeki elbisenizi sade saçlarla kombinleyin ve iri takılar seçerek abartınızı aksesuarlara yansıtın. Ben yine de güçlü renklerden vazgeçmem diyenlerdenseniz o zaman tercihinizi kırmızı ya da turuncudan yana yaparak trendleri yakından takip ettiğinizi kanıtlayın.

Unutmayın ki önemli olan yıllar sonra fotoğraflara baktığınızda da o geceki görüntünüzden memnun olmak. Bu nedenle zamansız ve yalın tasarımlar seçmek bu yoldaki en doğru adım olacaktır. Abartılı ve fütüristik saçlar yerine bu sene podyumlarda öne çıkan düz fönleri ya da iri dalgaları tercih edin ve kusursuz görüntüyü yakalayın.