teşekkür - Baskı Önizleme

+- (http://myroseelektronik.com)
+-- Forum: Genel Kategori (/forum-genel-kategori)
+--- Forum: Bizi Tercih Müşterilerimizin Yorumları (/forum-bizi-tercih-musterilerimizin-yorumlari)
+--- Konu Başlığı: teşekkür (/konu-tesekkur-3957.html)

teşekkür - 6056866 - 18-03-2014 15:28

myrose elektronik ve çalışanlarına öncelikle çok teşekkür ederim. erzurumda olmama rağmen sadece telefonla iletişime geçtim. ister istemez downgrede için ps3 ü yollarken tedirgindim. ama daha ilk aramamda arkadaş kargo ücreti fazla vermeyeyim diye normalde 25 tl tutan ücreti anlaşmalı kargo şirketinin numarasını vererek 10 tl ye yollattırdı. ps3 ellerine ulaştıkları anda hemen arayıp haber verdiler ve yok parasına bütün gün uğraşarak işlemi halletiler. son versiyonu yüklemişler ve kurulu tüm oyunlarda canavar gibi çalışıyor. oyunlardan bazıları gta5, fifa2014 ,battirfield 4 ,grandtrusimo6,tom raider last of us cod ghos metal gear solid 4 vs gibi en yeni ve gbtı yüksek oyunlardı. ben nasıl yolladıysam aynı şekilde ve indirimli kargoylada bana ulaştırdılar. sorunsuz bir şekildede kullanmaktayım. düşünen arkadaşlara my rose elektroniği tavsiye ederim. başka internet sitelerinde çok güvenilir denilen ve sadece işleme 100 tl isteyen yerlerdense 70 tl gibi tüm işlemi yapan ve içine 5 tanede seçtiğim oyunlarıda bedava yükleyen bunun için tüm gün uğraşan myrose elektroniği tavsiye ederim.