PS3 Hangi Versiyonlar Kırılıyor? - Baskı Önizleme

+- (http://myroseelektronik.com)
+-- Forum: PS3, PS4, PS Vita ve PSP (/forum-ps3-ps4-ps-vita-ve-psp)
+--- Forum: PS3 Kırma | Versiyon Düşürme | Kırdırma (/forum-ps3-kirma-versiyon-dusurme-kirdirma)
+--- Konu Başlığı: PS3 Hangi Versiyonlar Kırılıyor? (/konu-ps3-hangi-versiyonlar-kiriliyor.html)

1 2 3 4

RE: PS3 Hangi Versiyonlar Kırılıyor? - samo58 - 02-05-2015 12:51

Hocam ps3 gittim. Super Slim Kirilmasini 3 Seneden Beri Bekliyoruz Dedi. Acaba hic kirillmayack mi super slimler yoksa ilerdeki zamanlarda kirilcaklar mi?

RE: PS3 Hangi Versiyonlar Kırılıyor? - Kadir - 02-05-2015 13:05

(02-05-2015 12:51)samo58 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hocam ps3 gittim. Super Slim Kirilmasini 3 Seneden Beri Bekliyoruz Dedi. Acaba hic kirillmayack mi super slimler yoksa ilerdeki zamanlarda kirilcaklar mi?

ps3 süper slimler malesef çok sıkıntılı... kafanızın rahatlığı için en iyisi takas yoluna giderek kurtulun ya da xbox 360'a geçin. bu saatten sonra çok zor hocam.

RE: PS3 Hangi Versiyonlar Kırılıyor? - samoo58 - 02-05-2015 13:35

Kadir Hocam Bana bir yol gösterin. süperslimler kırılmıyorsa ne yapacağım gitti 900 Tl'm desenize! Kalın Kasa Alsam Olmaz mı Satsam Super Slımı Kalın Kasa Alsam . Sizde Kalın Kasa Ne Kadar ?

RE: PS3 Hangi Versiyonlar Kırılıyor? - glamours - 03-05-2015 00:06

(02-05-2015 13:35)samoo58 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kadir Hocam Bana bir yol gösterin. süperslimler kırılmıyorsa ne yapacağım gitti 900 Tl'm desenize! Kalın Kasa Alsam Olmaz mı Satsam Super Slımı Kalın Kasa Alsam . Sizde Kalın Kasa Ne Kadar ?

Keşke almadan önce araştırsaydınız ya da telefon edip sorsaydınız... Geçmiş olsun diyeceğim üzgünüm...

Hocam kalın kasa alıp ne yapacaksınız ki, slim modeller var kırılan. Sahibinden'e ilan verin makinenizi takaslı diye. Siz de slim kırılan makine sahiplerine mesaj atıp şansınızı deneyin. Kadir Abi'de kalın kasa malesef yok şimdilik, gelirse haber edecektir ama bekleyebilecek misiniz?